Warsztaty dla Wystawców Handelka - Handelek

Warsztaty dla Wystawców Handelka

Rozwój budowania marki w kanałach Social Media

Nie da się ukryć, że każdy, nawet najwspanialszy biznes wymaga zaangażowania marketingowego, aby prężnie działać i rozwijać się. Ta prawda dotyczy również rzemieślników, regionalnych producentów i gospodarzy. Prowadzenie Facebooka, czy Instagrama jednym przychodzi z łatwością, dla innych jest czasochłonnym obowiązkiem, którego starają się unikać.

Już od samego początku obmyślania planu działań na Placu Handelka wiedzieliśmy, że chcemy dać naszym Wystawcom coś ponad samą możliwość handlu w centrum Krakowa. Zależało nam na tym, aby zaoferować im coś więcej- wprowadzić w świat dla nich mniej znany, a dla nas będący codziennością. W świat marketingu (jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych konotacjach z marketingiem kliknij tutaj). 

Na kanwie tego pomysłu zrodziły się cykliczne warsztaty dla Wystawców z Placu Handelka. Widujemy się w przestronnej sali użyczanej nam przez Socjomanię i inspirujemy siebie nawzajem.

Każde takie spotkanie to dawka wiedzy teoretycznej, działania praktyczne, burze mózgów i wspaniałe pogaduszki, podczas których rodzi się wiele pomysłów nie tylko biznesowych;)

Amatorzy mediów społecznościowych chętnie sięgają po wiedzę dotyczącą ciekawostek i nowinek. Korzystają z przygotowanych przez nas tutoriali obsługi aplikacji mobilnych, uczą się, jak ciekawie wykorzystać format Instastory. Sceptykom zaś pokazujemy, że prowadzenie Facebook’owego fanpage’a lub uzupełnienie wizytówki Google nie jest takie straszne, jakim się wydaje. Dla nich rozpisaliśmy m.in. chesklistę, według której mogą założyć lub uporządkować swoje kanały social media.

Dążąc do jak najlepszej wartości merytorycznej, zapraszamy na spotkania z Wystawcami ekspertów, którzy dzielą się swoją wiedzą i pomysłami. Mieliśmy już okazję spotkać się z Karoliną Majewską- specjalistką ds. marketingu w Socjomanii, a także współzałożycielką Handelka. Karolina opowiedziała o tym, dlaczego warto określić misję, wizję, osobowość, czy wartości swojej marki.

Już planujemy wizyty kolejnych gości i stale rozwijamy poruszane zagadnienia. To dopiero początki, ale niezwykle cieszy nas fakt, że przekazywana wiedza wykorzystywana jest w praktyce!

W warsztatach dla Wystawców Handelka może wziąć udział każdy producent, gospodarz, który posiada swoje stoisko na Placu Handelka.