Handelkowe Abonamenty Chlebowe - Handelek

Handelkowe Abonamenty Chlebowe

- cotygodniowa paczka dobroci dostarczana pod wskazany adres

Czym są Handelkowe Abonamenty Chlebowe?

To odpowiedź na potrzeby naszych Handelkowiczów- stałych Klientów, którzy nie wyobrażają sobie tygodnia bez pysznych wypieków z piekarni i krakowskich specjałów, które serwujemy.

Czy to nie wspaniały pomysł?
Swoje zamówienie składacie tylko raz, uwzględniając w nim Wasze ulubione produkty: chleby na zakwasie, pyszne drożdżówki, chałki, pasty do kanapek i pyszności z Delikatesów Handelka. Później nie musicie już martwić się dostępnością produktów na naszej stronie, ani składaniem cotygodniowych zamówień na weekendowe śniadania. Po naszej stronie jest, aby Domowa Paczka Handelka z zamówionego abonamentu, docierała do Was raz w tygodniu w wybrany dzień i cieszyła wspaniałymi smakami:)

Jak wyglądają nasze abonamenty?

Tak, jak chcecie! W końcu to Wam Domowa Paczka Handelka ma sprawiać radość:)

Możecie skorzystać z przygotowanych przez nas propozycji:
Handelkowy Andrus
Weekendowe Dychnięcie
Strefowy Chlebownik
Strefowy Akuratny
to abonamenty, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.
Aby poznać szczegóły wejdźże TUTAJ

Wasza rodzina ma nieco inne preferencje chlebowe i żadna z powyższych propozycji nie spełnia Waszych oczekiwań?

Żaden problem!

Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom, uruchomiliśmy możliwość tworzenia abonamentów skrojonych na miarę.

Spersonalizowane Abonamenty Chlebowe

To możliwość stworzenia idealnego zestawu produktów, który zadowoli wszystkich domowników.

Wyobraźcie sobie paczkę wypełnioną Waszymi ulubionymi produktami. Co w niej znajdziecie? Chleb żytni, pszenny, a może kilka bochenków, które starczą na cały tydzień? Drożdżówki i chałki z dużą ilością maślanej kruszonki oraz ulubione pasty- smaki i ilość dobierzcie wedle swoich upodobań.

Lista dostępnych produktów

Jak zamówić swój spersonalizowany abonament?

Odezwij się do nas! :)

Wiemy, że w dzisiejszych czasach większość rozwiązań jest zautomatyzowana, ale my stawiamy na klasykę i kontakt człowieka z człowiekiem:)

Dlatego, żeby zamówić swój wymarzony Spersonalizowany Abonament Chlebowy, musicie najpierw skontaktować się z nami poprzez wiadomość prywatną na Facebook’u. My utworzymy abonament specjalnie dla Was na stronie zamówień.

Wystarczy raz wykupić abonament i cieszyć się pysznościami przez cały miesiąc!

Usługa Abonamentów - konsekwencją naszych działań strategicznych

Jak stworzyliśmy usługę abonamentów?

Cały czas obserwujemy i słuchamy naszych gości-klientów – w mediach społecznościowych, wiadomościach mailowych, rozmawiając bezpośrednio. Jesteśmy nastawieni na ciągłe zbieranie danych, opinii i tych pozytywnych i negatywnych i wprowadzanie zmian. Dodatkowo Handelek jako koncept – marka tworzony jest w metodyce service design (projektowanie usług) i nasz zespół wykorzystuje narzędzia, które pomagają nam tworzyć i wprowadzać nowe pomysły. Mówiliśmy o tym między innymi TUTAJ
Jednym z narzędzi jest ścieżka klienta (customer journey) – które pozwala przeanalizować jakie poszczególne kroki podejmuje klient i gdzie możemy znaleźć szanse na zmiany/nową usługę. Martyna i Kasia stworzyły wersję dla Handelka. Możesz dowiedzieć się więcej i stworzyć ją dla siebie w ich specjalnym kursie: Customer Journey kurs online