Handelek wśród TOP20 Fighters Gastronomii - Handelek

Handelek wśród TOP20 Fighters Gastronomii

doceniono nasze działania

Koncept gastronomiczny Handelek został laureatem konkursu Top 20 Fighters Gastronomii organizowanym w trakcie pandemii przez For Solutions w ramach konferencji online Made For Restaurant 2021.

W prezentacji prezes Katarzyna Młynarczyk wspomina o działaniach Handelka podjętych w pierwszych dniach pandemii, aktywnościach w trakcie pierwszych miesięcy oraz inicjatywach podjętych podczas II fali. Dzielimy się również naszymi planami na przyszłość, z których część jest właśnie realizowana: w tym przeniesienie i rozszerzenie działalności lokalu do bistro – smakowalni działającej od wczesnych godzin porannych i serwującej nasze flagowe śniadania i kanapki do wieczorem podawanych przekąsek na talerzykach – tapasów. 

Wspominamy o wynikach i działalności rzemieślniczej piekarni Handelka, która rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2019 roku i do dzisiaj cieszy wypiekami na zakwasie grono gości odwiedzających restaurację oraz delikatesy Handelka obecnie mieszczące się w dwóch lokalizacjach: Ślusarska 9 (Zabłocie) oraz Stary Kleparz (stoisko numer 22).

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji w formie slajdów lub video:

Handelek jednym z TOP 20 Fighters Gastronomii 2020 from Handelek