Opinie o Handelku - Handelek

Opinie o Handelku

Zobacz, co o nas piszą

Twórczy goście

Codziennie odwiedza nas wielu mieszkańców Krakowa i turystów. Niektórzy z Was dzielą się opiniami na nasz temat w internecie. Postanowiliśmy zatem zebrać kilka recenzji, które otrzymaliśmy od Was :)

maciej.je

Maciek odwiedził nas już ponad rok temu, a w dalszym ciągu pojawiają się u nas goście, którzy trafiają do nas z jego polecenia.

tymrazem.pl

Jakub Juszyński bada kieleckie smaki, bo tam mieszka. Bada czeskie smaki, bo tam często wyjeżdża. Pewnego dnia postanowił zbadać też krakowskie smaki i odwiedził Handelek.

okazjepodroznika.pl

Jednym z najbardziej szczegółowych opisów na temat Handelka może pochwalić się Stanisław z Okazji Podróżnika.

jemjemy.pl

Magda z jemjemy.pl zachwyciła nas nie tylko słowami na nasz temat, ale także pięknymi zdjęciami. Aż sami robimy się głodni, zerkając na jej artykuł 😉

bezfarmazonu.pl

Bezfarmazonu w swojej recenzji przedstawiły nam kilka uwag, które mocno wzięliśmy sobie do serca i je wdrożyliśmy. Łącznie z tym, że wodę możecie dostać u nas za darmo, a obsługa ma do dyspozycji formularze, na których zapisuje składniki jajecznicy, poziom jej ścięcia oraz ilość jaj, z których ma być zrobiona.

stylistkaoprawokularowych.pl

Patrycja (Stylistka opraw okularowych) odwiedziła nas, aby w Handelku zrobić sesję zdjęciową, którą promuje polskie okulary. Została na dłużej, wysłuchała naszych opowieści o historii lokalu i wszystko to opisała u siebie.

dania-kontra-ania.blogspot.com

Pisząc o rankingach śniadaniowych wspominaliśmy, że chcielibyśmy się znaleźć w zestawieniu u Dania kontra Ania. Ten moment jeszcze nie nastał, ale już na początku naszej działalności zostaliśmy wymienieni wraz z innymi lokalami gastronomicznymi, które otworzyły się w Krakowie w pierwszym kwartale 2018 roku.