13 marca Handelek świętowałby 2 lata, ale… - Handelek

13 marca Handelek świętowałby 2 lata, ale…

... aktualna sytuacja zmieniła nasze plany.

13 marca 2020

Tego dnia mieliśmy świętować drugą rocznicę funkcjonowania Śniadaniowni ale też rozpoczęcie lepszego sezonu (po słabszym styczniu i lutym)
W zamian tego ze względu na rozporządzenie i zamknięcie lokali gastronomicznych w kontekście COVID-19 nasz zespół został postawiony przed ogromnym wyzwaniem i zamiast imprezy świątecznej organizował – plan przetrwania – plan transformacji.
Śniadaniownia została zamknięta, a swoje siły skupiliśmy na dotychczas wypracowanych produktach – wyrobach i działalności Piekarni Handelka.

14 marca 2020

Dzięki naszej społeczności i przychylnych komentarzach, ale też pomysłach na to, jak możemy działać w obecnej sytuacji, wprowadzamy #DomowaPaczkaHandelka. Poniższy materiał tworzyliśmy na początku marca i jego celem było podsumowanie kolejnego roku funkcjonowania Handelka. Co działo się od marca 2019 i jak rozwijał się Handelek? Wierzymy, że ten przygotowany materiał ma wartość i dla zespołu i dla szerszej publiczności i zostanie jako świadectwo tego co do tej pory udało się stworzyć z nadzieją, że jeszcze wiele przed nami.

W materiale znajdziesz:

  • Historię marki Handelek i kroki rozwoju od lokalu sprzedającego kanapki na wynos, przez śniadaniownię i patio, do piekarni rzemieślniczej i placu Handelka.
  • Informacje o Handelku w mediach, najważniejsze osiągnięcia.
  • Kilka słów o przychodach i ich porównaniu z poprzednim okresem działania marki.

W tym miejscu możesz zacząć od podsumowania pierwszego roku działania Handelka:

Handelek mija pierwszy rok działania from Handelek

Zapraszamy do obejrzenia podsumowania 2 roku działalności Handelek – śniadania Kraków, piekarnia rzemieślnicza, plac lokalnych produktów:

Handelek – śniadania, piekarnia rzemieślnicza. 2 lata działalności from Handelek

Dziękujemy jeszcze raz całemu zespołowi, dzięki któremu nasze działania idą do przodu i dalej budują Handelek!

PS Jeśli macie jakieś pytania o markę, nasze działania, chcecie nas wesprzeć słowem, radą a może inwestycją – piszcie na skrzynkę mailową Kasi.